Coca-Cola Personel Alımı Eleman Alımı İşçi Alımı İş Başvurusu 2012

Coca-Cola Sistemi’nde satış hacmine göre altıncı sırada yer alan Coca-Cola İçecek A.Ş. (CCİ), The Coca-Cola Company (TCCC) markalarından oluşan gazlı ve gazsız içeceklerin üretim, satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. CCİ Türkiye, Pakistan, Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Ürdün, Irak ve Suriye’de 9.000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. CCİ ayrıca Tacikistan pazarına ihracat yapmaktadır.

CCİ 20 fabrikası ile 360 milyonu aşkın tüketici kitlesine gazlı içeceklerin yanı sıra meyve suyu, su, enerji ve sporcu içecekleri, buzlu çay ve çaydan oluşan gazsız içecekler kategorisinde de zengin bir ürün portföyü sunmaktadır. Coca-Cola 978 milyon ünite kasa ve 20 fabrikayla içecek sektöründe adını altın harflerle yazmaktadır. Personellerinden dürüstlük ve takım çalışmasına önem veren Coca-Cola’nın hedefi sektöründe lider olup çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir içecek şirketi olmaktır.

Coca-Cola müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına personel alımları yapacaktır. Eleman alımları; üretim ve teknik servis mühendisi alımı, satın alma ve pazarlama uzmanı alımı, satış temsilcisi alımı ve finans elemanı alımları pozisyonlarında olacaktır. İş ilanlarını kariyer.netten duyuran Coca-Cola hizmet vermeye devam edecektir.

Meta: , , , , , , , , , ,

Yorum yok.

Yorum yap.

You must be logged in to post a comment.